HKÜ'nün Üniversite Sporları Federasyonu Müsabakasındaki Başarısı | Sosyal Bilimler Enstitüsü | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ

HKÜ’nün Üniversite Sporları Federasyonu Müsabakasındaki Başarısı

HKÜ’nün Üniversite Sporları Federasyonu Müsabakasındaki Başarısı

Türkiye Üniversitelerarası Masa Tenisi Müsabakasına Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Erkek Masa Tenisi Takımı da katıldı.

Eğitim ve Öğretim faaliyetlerine son derece önem veren HKÜ; bilimsel ve teknolojik çalışmalarının yanında, spor aktivitelerine de son derece önem veriyor. 35’in üzerinde öğrenci kulübüyle her dalda öğrencisine destek olan HKÜ, öğrencilerinin spor aktivitelerini geliştirmek için de Masa Tenisi ekibiyle müsabakalarda birçok üniversite ile karşılaşacak. Daha önce de masa tenisi müsabakalarına katılan HKÜ, bu yıl da birçok başarıya imza atmayı hedeflediğini ve yükselişini sürdüreceğini belirtti.

21-22 Şubat 2015 tarihinde Kahramanmaraş’ta düzenlenen “Üniversitelerarası Masa Tenisi Müsabakaları”nda (ÜNİLİG) Hasan Kalyoncu Üniversitesi; Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, Melihşah Üniversitesi, Kilis 7 Aralık Üniversitesi ve Dicle Üniversitesi’ni mağlup ederek 4-5 Nisan 2015 tarihinde Gaziantep’te düzenlenecek olan 5. etap “Üniversitelerarası Masa Tenisi Müsabakaları”na katılmaya hak kazandı.